• Falownik trójfazowy 3kW SolarEdge SE3K-RWBTEBEN4

Symbol: 14440419019
8410.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
DPD 13
DPD Pickup 13
Dostępność 9 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 508334200

Zostaw telefon

Falownik trójfazowy 3kW SolarEdge SE3K-RWBTEBEN4

  • WiFi, bez wyświetlacza

Falownik 3-fazowy o mocy znamionowej prądu zmiennego3kW, wymagający pełnej optymalizacji., minimalnie 8/9 optymalizatorów. Możliwa rozbudowa o magazyny energii.

Falownik trójfazowy SolarEdge łączy zaawansowaną technologię sterowania cyfrowego z wydajną architekturą przekształcania energii, co pozwala na doskonałe pozyskiwanie energii i zapewnia najlepszą w swojej klasie niezawodność.

Technologia stałonapięciowa zapewnia, że falownik fotowoltaiczny zawsze pracuje z optymalnym napięciem wejściowym, niezależnie od liczby modułów w łańcuchu czy warunków otoczenia.

Autorski odbiornik monitoringu danych został zintegrowany z falownikiem i gromadzi dane o wydajności optymalizatora mocy z każdego modułu fotowoltaicznego. Dane te mogą być przesyłane do sieci i dostępne za pośrednictwem platformy monitorowania SolarEdge pozwalającej na analizę wydajności, wykrywania błędów i rozwiązywania problemów instalacji fotowoltaicznej.

Przekazanie do użytkownika nowej serii falowników trójfazowych SolarEdge może być obecnie wykonywane z użyciem nowej inteligentnej metody rozruchu. Rozruch falownika jest wykonywany bezpośrednio ze smartfona z użyciem intuicyjnej aplikacji mobilnej SetApp. Przenieś rozruch falownika na wyższy poziom.

image

Najważniejsze korzyści:

  • Falowniki zostały specjalnie skonstruowane do pracy z optymalizatorami mocy SolarEdge.
  • Mały rozmiar i masa oraz łatwość instalacji.
  • Szybki i prosty rozruch falownika do użytkowania bezpośrednio z użyciem smartfona i zainstalowanej aplikacji SetApp firmy SolarEdge.
  • Wbudowany odbiornik monitorowania na poziomie modułów.
  • Komunikacja z internetem poprzez Ethernet lub z użyciem łączności bezprzewodowej (przy użyciu Wi-Fi, ZigBee® lub wtyczek komórkowych).
  • Stopień ochrony IP65 – montaż możliwy wewnątrz i na zewnątrz.
image
image
Stan Nowy
Kod producenta SE3K - RWBTEBEN4
Marka bez marki
Rodzaj inwerter fotowoltaiczny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie