• Pompa ciepła Galmet 09-353103 4 kW zbiornik 200l wężownica

Symbol: 15158662964
8480.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 13
DPD 13
DPD Pickup 13
Dostępność 8 szt.
Waga 120 kg

Zamówienie telefoniczne: 508334200

Zostaw telefon

Powietrzna pompa ciepła do c.w.u. Basic ze zbiornikiem 200 l. z wężownicą V4

image

Pompa ciepła Basic 200 v4 działająca w systemie powietrze-woda jest optymalnym źródłem ciepłej wody użytkowej dla domów jednorodzinnych. Zintegrowany z pompą zasobnik wykorzystując wężownicę aluminiową owiniętą wokół dolnej części zbiornika, wygrzewa i przygotowuje 200 litrów ciepłej wody użytkowej o temperaturze 55°C dla 4 osobowej rodziny (z dodatkowym źródłem nawet 65°C). Spełnia wymogi klasy efektywności energetycznej A++ co przełożyło się na wzrost wydajności pompy ciepła o 28% w przygotowaniu ciepłej wody o temp. 40°C - w porównaniu z poprzednią generacją. Urządzenie umożliwia także osuszanie i chłodzenie niewielkich pomieszczeń w trakcie pracy. Instalacja pompy nie wymaga skomplikowanych prac instalacyjnych, ani wykonywania drogich odwiertów. Pompa Basic instalowana jest wewnątrz.

Galmet Basic V4 Pompa ciepła do c.w.u. z zasobnikiem 200l

Galmet Basic V4 to pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej, która jest idealna dla rodzin składających się z 4-5 osób. Wyposażona jest w zintegrowany zasobnik o pojemności 200 litrów, który zapewnia ciepłą wodę użytkową o temperaturze do 65°C. Instalacja jest prosta i wymaga jedynie przyłączy hydraulicznego i elektrycznego oraz kanałów powietrznych.

Pompa ciepła Basic V4 posiada wysoką wydajność, co potwierdza współczynnik COP na poziomie 3,6 oraz najwyższą w swojej kategorii klasę efektywności energetycznej A++. Czynnik chłodniczy R513a jest bezpieczny i niepalny, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Wygodne ogrzewanie budynków pompą ciepła Galmet Basic V4

Funkcje bezpieczeństwa, takie jak antylegionella i antyzamarzanie, gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Funkcja Party umożliwia błyskawiczne podgrzanie wody, a funkcja Eco optymalizuje pracę pompy.

Pompa ciepła Basic może być rozbudowana w system hybrydowy, łącząc pompy w super wydajny system ogrzewania. W zimie polecanym rozwiązaniem jest dogrzewanie wody kotłem c.o. Genesis Plus i kolektorami słonecznymi KSG 21 Premium GT, natomiast w lecie wyłącznie kolektorami.

Pompa ciepła pozwala nadzorować swoją pracę

Nowoczesna Pompa ciepła wyposażona jest w funkcję stałego nadzoru, a jej sterownik z ekranem dotykowym stale LCD wyświetla podstawowe parametry pracy pompy. Daje to możliwość zarządzania pracą pompy cyrkulacyjnej, skracając czas oczekiwania na ciepłą wodę. Zarządzanie funkcjami możliwe jest także za pomocą dedykowanego regulatora pokojowego.

Bezproblemowa instalacja pompy ciepła Galmet Basic V4

Aby zapewnić wygodny i szybki montaż, do każdej pompy ciepła Basic oferowane są niezbędne elementy wentylacji. Dzięki temu uzyskasz kompleksowe rozwiązanie dla swoich potrzeb ogrzewania wody użytkowej. Pompa ciepła Basic to wysokiej jakości urządzenie, które zapewnia efektywne i oszczędne ogrzewanie wody użytkowej.

image
image
Stan Nowy
Kod producenta 09-353103
Marka Galmet
Rodzaj powietrze-woda
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.5
Przeznaczenie ciepła woda użytkowa
Maksymalna moc grzewcza 4
Waga 120
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie