• Vaillant Zestaw VC 15CS+VIH R150/6B+VRC 720+SPS SZ

Symbol: 14359616722
13800.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
DPD 13
DPD Pickup 13
Dostępność 9 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 508334200

Zostaw telefon

Pakiet:

  • Kocioł ecoTEC plus VC 15CS/1-5
  • Zasobnik VIH R 150/6 B
  • sensoCOMFORT 720
  • SPS SZ
image
image

Gazowy,wiszący, jednofunkcyjny kocioł kondensacyjny

Kotły gazowe marki Vaillant charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, niskim kosztem inwestycyjnym oraz cichą i bezpieczną pracą. Oferta obejmuje szeroką gamę modeli, z których każdy może pracować w dużym zakresie mocy, od kilku do kilkudziesięciu kilowatów. Są wśród nich modele wiszące jedno- i dwufunkcyjne, z których część ma już wbudowany zasobnik ciepłej wody. Programowanie pracy kotłów przez domowników jest możliwe nie tylko przy użyciu intuicyjnych w obsłudze programatorów, lecz także za pomocą aplikacji internetowych.

Technika kondensacyjna od wielu lat dostarcza dodatkowych korzyści w postaci zaoszczędzonego ciepła, a przy tym  pozostaje wciąż techniką przyszłości. Produkty marki Vaillant, takie jak gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC, to doskonały sposób na efektywne i długotrwałe korzystanie z cennej energii oraz gwarancja najwyższego komfortu użytkowania.

ecoTEC plus to najnowszy i najlepszy w swojej klasie wiszący kocioł kondensacyjny o płaskiej konstrukcji i nowoczesnym designie. Znajdu je zastosowanie w nowym budownictwie, jak i na rynku wymian.

  • Szeroki zakres dostępnych mocy na c.o.: od 15 do 35 kW
  • Nowy układ adaptacji do gazu IoniDetect
  • Szybka łączność poprzez plug and play
  • Nowoczesny interfejs z ekranem dotykowym. Łatwość instalacji i obsługi
  • Szczegółowe dane serwisowe usprawniają diagnostykę przez magistralę LIN Bus wbudowaną w interfejs

Nowy, czytelny wyświetlacz dotykowy ułatwia obsługę i pierwsze uruchomienie

Nowoczesna struktura i koncepcja obsługi interfejsu kotła ecoTEC plus oraz elementy sterowania przyspieszają montaż i eksploatację urządzenia. Czytelne menu, intuicyjny asystent instalacji i komunikaty tekstowe w j. polskim ułatwiają nawigację.

Kompaktowy rozmiar

Kolejna zaleta to niewielkie rozmiary: ecoTEC plus zastąpi stary kocioł o takiej samej wydajności, zajmując znacznie mniej miejsca. Stanowi dobre rozwiązanie dla wymagających użytkowników, poszukujących komfortu, wydajności i niezawodności.

image
image

Zasobniki uniSTOR VIH R/6 przeznaczone są do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, podgrzanej do maksymalnie 85°C na potrzeby gospodarstw domowych i obiektów użytkowych. Służą do bezpośredniej współpracy z urządzeniami grzewczymi (gazowymi i olejowymi kotłami centralnego ogrzewania).

Budowa

Zasobniki uniSTOR VIH R/6 są wykonane z wysokogatunkowej stali emaliowanej i zabezpieczone dodatkowo przed korozją anodą magnezową. W ich wnętrzu znajduje się wężownica rurowa, która przenosi ciepło uzyskane w wyniku pracy urządzenia grzewczego (kocioł c.o.), oddając je wodzie znajdującej się w zasobniku. Zewnętrzną jego powłokę stanowi wydajna izolacja, która efektywnie chroni zasobnik przed stratami ciepła. Ta specjalna powłoka izolacyjna sprawia, że straty postojowe są bardzo niskie – wynoszą w zależności od klasy zasobnika i pojemności od 0,96 do 1,34 kWh/dobę dla VIH R/6 B oraz od 0,74 – 0,84 kWh/dobę dla VIH R/6 M. Tak wysoki stopień izolacyjności zasobników VIH R/6 M jest możliwy dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania płaszcza próżniowego opatentowanego przez firmę Vaillant. Płaszcz próżniowy o grubości 15 mm charakteryzuje się współczynnikiem przenikalności cieplnej odpowiadającym 15 cm standardowej izolacji z piany poliuretanowej, co znacznie redukuje koszty eksploatacji.

image

Zestaw podłączeniowy VIH R 120/6 do kotłów wiszących

Natynkowy zestaw podłączeniowy do VIH R120/6 zawierający: podłączenie hydrauliczne z kotłem, czujnik temperatury c.w.u., syfon do zaworu bezpieczeństwa oraz grupę bezpieczeństwa bez reduktora ciśnienia wody zasilającej (dla maks. ciśnienia zasilania 1,0 MPa)

image
image

Regulator modułowy Vaillant VRC 720 sensoCOMFORT

sensoCOMFORT 720 - Regulator modułowy, zarządzający jednocześnie systemami ogrzewania i wentylacji.

Dla jednego obiegu grzewczego bez zmieszania; do współpracy z kotłami Vaillant wyposażonymi w złącze eBUS, pompami ciepła flexoTHERM oraz aroTHERM i rekuperatorami recoVAIR/4. Możliwość sterowania kaskadami do 7 urządzeń ze złączem eBUS.

Tryby pracy: ogrzewanie, chłodzenie (w połączeniu z flexoTHERM lub aroTHERM) i wentylacja (w połączeniu z recoVAIR/4). W systemach biwalentnych pracuje jako regulator hybrydowy. Wbudowane czujniki temperatury wewnętrznej i wilgotności względnej powietrza. Sterowanie pracą rekuperacji w oparciu o czujniki jakości powietrza ( czujniki CO2). Współpracuje z zasobnikami warstwowymi actoSTOR i solarną grupą pompową VMS 30. Adaptacyjna krzywa grzewcza, programator tygodniowy; programy czasowe dla c.o.,c.w.u., cyrkulacji, chłodzenia i wentylacji. Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne ( smartfon, tablet wyposażony w system iOS lub Android).

Rozbudowa wymaga zastosowania modułu VR 71 (moduł mieszaczowo-solarny dla 3 obiegów grzewczych). Możliwe podłączenie oprócz VR 71 dodatkowo do 3 modułów VR 70 w jednej instalacji. (razem do 9 obiegów grzewczych)

Stan Nowy
Kod producenta 0010043615
Marka Vaillant (2)
Zakres klas efektywności energetycznej A+++ - G (2)
Klasa efektywności energetycznej A (2)
Moc 15 (3)
Materiał inny (4)
Rodzaj paliwa gaz
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie